sobota, 26 lipca 2014

POZYTYW-Ziaja, sopot sun

Witajcie kochani!

Bardzo chciałam żeby pierwszy post był związany z latem i z tym, czego my i nasza skóra potrzebujemy w okresie wakacji. Zapewne większość z Was spędza te miesiące leżąc na słońcu, opalając się. Ja sama wprost uwielbiam to robić!
Może się jednak zdarzyć tak, zwłaszcza w pierwszych dniach opalania, że nasza skóra jest lekko nawet podrażniona, czerwona, piecze nas. Może to prowadzić do złuszczania się naskórka, czyli do "schodzenia skóry", czego na pewno wolelibyśmy uniknąć. W końcu spędzamy na słońcu tyle czasu po to żeby być ładnie opalonym :)

Aby pomóc naszej skórze po opalaniu polecam Wam bardzo serdecznie łagodzący żel po opalaniu z firmy Ziaja.

 

Wystarczy po opalaniu posmarować się nim i poczekać dosłownie chwilę aż się wchłonie. Efekt jest praktycznie natychmiastowy! Odczuwamy ulgę, aż czujemy to, że nasza skóra została właśnie głęboko nawilżona.
Alantoina występująca w tym żelu koi nasz ból i przyspiesza regenerację naszej skóry, a także nawilża ją.

Kosmetyk jest na bazie wody, widnieje ona jako pierwsza w składzie. Drugi pod względem ilości w żelu jest panthenol, czyli prowitamina B5, który jest substancją silnie higroskopijną (pochłania wodę z otoczenia) przez co ma również działanie nawilżające. Następnie mamy emulgator niezbędny do powstania emulsji żelu, później konserwanty i niestety dopiero później mamy alantoinę oraz wapń (reklamowane na opakowaniu jako główne składniki).

Serdecznie polecam ten kosmetyk, mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że jest genialny i szybko koi podrażnioną skórę, co sprawia, że na czas wakacji i opalania można się nawet pokusić o odstawienie balsamu-ten żel doskonale nam go zastąpi.

Produkt nie jest drogi, a jest niesamowicie wydajny. Taka tubka 200ml spokojnie wystarcza na co najmniej 2 tygodnie dla dwóch osób przy stosowaniu codziennym.
Kupić go można w wielu drogeriach takich jak Rossman czy Natura, a kosztuje ok. 8 zł, więc wydatek nie jest duży, a nasza skóra na pewno nam za niego podziękuje :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! Na wszystkie staram się odpisywać i zaglądać na Wasze blogi.
Buziaki! :*