sobota, 26 lipca 2014

TEST-Marion, odżywka do włosów z olejkiem arganowym

Witam Was serdecznie!

Chciałabym Wam krótko przedstawić pewien produkt, który ostatnio kupiłam i zaczynam testować.
Jest to odżywka do włosów z olejkiem arganowym firmy Marion. Można ją stosować do wszystkich typów włosów, a szczególnie tych suchych i zniszczonych, a dlaczego akurat do takich o tym zaraz... :)


Jest to produkt, który nakładamy na suche, podsuszone lub mokre włosy bez spłukiwania. Ja nakładam go od razu po umyciu, a przed czesaniem, ponieważ odżywka ta (co już zdążyłam zauważyć) pomaga bardzo przy rozczesywaniu niesfornych włosów. Ma bardzo przyjemny zapach, aż chce się go non stop wąchać, ale nie utrzymuje się on długo na włosach. 
Odżywka ta ma nam zregenerować włosy na zewnątrz i wewnątrz, nadać im miękkość i elastyczność, zapobiec ich puszeniu się, nawilżyć (co jest szczególnie ważne teraz w lecie kiedy włosy są przesuszone przez gorące powietrze), a także nadać im połysk. 

Większość tych efektów uzyskamy dzięki zawartemu w odżywce olejkowi arganowemu, zwanemu także, nie bez powodu, "eliksirem młodości". Zawiera on witaminę E oraz nienasycone kwasy tłuszczowe omega. Wpływa regenerująco, odżywczo i ochronnie na włosy, ale stosować go można także na twarz (zapobiega zmianom skórnym, trądzikowi, zmarszczkom), na paznokcie (zmieszany z sokiem z cytryny odżywia płytkę paznokcia).Planuję kupić sobie taki sam w sobie olej arganowy i zacząć go stosować na wszystko, gdyż słyszałam, że naprawdę działa cuda. Póki co zobaczymy jak sprawdzi się w tej odżywce, ponieważ poza nim nie na w jej składzie nic ciekawego.

Taka odżywka kosztuje w drogeriach około 7 zł, a taki czysty olej arganowy może kosztować w granicach 30-40 zł, ale może się w najbliższym czasie skusze to na pewno Was poinformuję :)

Póki co to tyle, mam nadzieję, ze przekonałam Was do olejku arganowego :) Odżywkę będę dalej testować, zobaczymy czy da jakieś efekty na włosach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! Na wszystkie staram się odpisywać i zaglądać na Wasze blogi.
Buziaki! :*