sobota, 26 lipca 2014

Witajcie!

Witajcie serdecznie!

Blog ten poświęcony będzie głównie kosmetykom. Będę opisywać te, które się na mnie sprawdziły oraz te, które stanowczo odradzam oraz takie, które dopiero testuję.
Oprócz tego myślę, że raz na jakiś czas będę wrzucać jakieś posty dotyczące np. malowania paznokci, dbania o nie, dbania o włosy. Dodatkowo urozmaicę te posty takimi, w których np. pokażę Wam co mam normalnie w kosmetyczce, czego używam na co dzień itd.

Ogólnie będziecie mogli tutaj znaleźć posty w kilku kategoriach:
1. POZYTYW-tutaj będę opisywać kosmetyki, które Wam polecam i takie, które się bardzo dobrze sprawdzają.
2. NEGATYW-tutaj znajdziecie opisy preparatów, kosmetyków itd., które mnie nie zachwyciły lub o których sądzę, że nie są warte kupna.
3. TEST-w tej kategorii znajdą się posty o kosmetykach, które aktualnie testuję i moje przemyślenia na ich temat.
4. ZAKUPOWY SZAŁ-tu będziecie mogli przeczytać o rzeczach (niekoniecznie tylko kosmetykach), które zakupiłam w ostatnim czasie.
5. Z ŻYCIA CODZIENNEGO-te posty będą dotyczyły właśnie tego czego używam codziennie, w jaki sposób, co noszę zawsze ze sobą itd.
6. PROJEKT DENKO-tu znajdziecie opis produktów, które wykończyłam i krótki opis co o nich sądzę i jak mi się sprawdzały.
7. ULUBIEŃCY-każdego miesiąca postaram się pisać o ulubionych kosmetykach ostatnich 30 dni.
8. WASZE-oprócz tego jeśli jest coś, o czym chcielibyście przeczytać to piszcie w komentarzach lub na maila, a ja się przygotuję i zrobię o tym post.

Mam nadzieję, że blog się spodoba i ułatwi życie i decyzję dotyczące wyboru kosmetyków wielu z Was.

ZAPRASZAM!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! Na wszystkie staram się odpisywać i zaglądać na Wasze blogi.
Buziaki! :*